درباره ما

نوآوری و نشاط اولین جلوه‌ای است که از شرکت کوثر به چشم می‌خورد.

پویایی و تلاش برای نیل به اهداف در طول حیات شرکت باعث گسترش توانایی‌ها شده و استفاده از ابزار مناسب، زیرساخت‌های محکمی در شرکت بنیان نهاده است.
محیط کار صمیمی در کنار راه‌ کارهای نوین تصمیم‌سازی مشارکتی، رشد و هم‌افزایی قابل توجهی در شرکت کوثر ایجاد کرده و نهایتا با تکیه بر پتانسیل‌های ایجاد شده ضمن توسعه سیستم‌های نرم‌افزاری به آرمان خود مبنی بر افزایش رضایت مشتری، تداوم نوآوری و گسترش سهم خود در بازار، جامه عمل پوشانیده است.
الگوی مدیریت به‌روز، جذب و گردش سریع اطلاعات در کنار امکانات تحلیل هوشمند داده‌ها، فناوران ایده کوثررا به شرکتی پویا بدل نموده است. استفاده از این زیرساخت‌ها امکان شناخت فرصت‌ها و کشف نیازهای آتی سازمان‌ها را میسر کرده است.

تولید نرم افزار

شرکت کوثربا تمرکز بر نیازمندی‌های آشکار و پنهان بازار، مجموعه‌ای از نرم‌افزارهای تحت وب را ارائه نموده که از طریق راهکارهای خلاق و بومی‌سازی شده، پاسخگوی نیازها و مشکلات سازمان‌های ایرانی هستند. مجموعه نرم‌افزارهایی که شامل بستر ارتباطی یکپارچه اتوماسیون اداری و راهکارهای مدیریت منابع سازمانی در حوزه های مختلفی چون منابع انسانی، گزارش و جمع آوری اطلاعات می‌باشند.

خدمات استقرار

خدمات استقرار و پیاده‌سازی وجه تمایز شرکت کوثر است، که منبع آن تجربه پیاده‌سازی چندین پروژه موفق در سازمان‌های مختلف دولتی و خصوصی می باشد. شیوه منحصر بفرد مدیریت پروژه، توان کارشناسی و تحلیل تخصصی کسب و کارهای مختلف موجب شده تا دشوارترین پروژه‌های تغییر سازمان با موفقیت به اجرا درآیند.

خدمات پشتیبانی

مرکز تماس تخصصی شرکت کوثر، همواره آماده پاسخگویی به سئوالات کاربران و راهبران سیستم‌هاست. این مرکز در سه لایه‌ی اولیه، فنی و محصول، نیازهای کاربران را شناسایی و رفع می‌کند. موارد ارجاعی لایه‌های مختلف در کمترین زمان ممکن و با اطلاع‌رسانی نحوه پیشبرد هر مورد به سئوال‌کننده پیگیری می‌شوند.